BİZ KİMİZ?

İngilizce öğretmeni Celil Ural ve Edebiyat öğretmeni Ayşe Ural tarafından 2004 yılında İngilizce kursu olarak eğitim hayatına başlayan Özel Edirne Odak Yabancı Dil Kursu 2006 yılından itibaren KPSS - ALES - ve DGS eğitimlerine başlamıştır. 2009-2016 Yılları arasında bu eğitimleri başarı ile sürdüren kurum, pek çok öğretmen adayının atanmasını sağlamış; diğer devlet kadrolarına da birçok memurun atanmasında, öğrencilerine rehberlik etmiştir.

2016 Mayıs ayından itibaren EDİRNE PLAZA 1. Kat'a taşınmış ve aynı yılın Eylül ayından itibaren sadece İngilizce Kursu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün, modern ve yeni yerinde her seviyede İngilizce eğitimi (YDS - YÖKDİL - GENEL İNGİLİZCE - TOEFL - IELTS ve JUNIORS) sunmaktadır. Sahip olduğu vizyon ile, diğer dil eğitimi veren kurumlardan tamamen ayrılan ODAK, ticari değil, aksine eğitim kurumu mantığıyla çalışmakta ve öğrencilerinin dil konusunda kendilerini her yönden geliştirmesi adına fedakarlıktan kaçınmamayı, ilkesi olarak benimsemiştir.

Özel Edirne Odak Yabancı Dil Kursu aynı zamanda kitap yazarları da olan İngilizce Öğretmenleri Hakkı Kurban ve Celil Ural ile YDS hazırlığını, Burak Yaşar ile YDS Temel seviye eğitimini, Uzaktan Eğitim Sistemi'yle Nisan 2015 tarihinden itibaren tüm öğrencilerin hizmetine sunmuştur.

Edua